У наше століття комп’ютеризації не залишилося жодної компанії чи організації, в якій би не було комп’ютера. На жаль, знайти висококваліфікованих фахівців важко, а утримувати цілий штат таких фахівців просто не рентабельно. Але ж безперебійна робота багатьох компаній обумовлена допомогою саме ІТ-фахівців! В цьому випадку, для Вас будуть актуальні послуги – абонентського обслуговування комп’ютерів організацій. Скориставшись нашою послугою обслуговуванням, Ви отримуєте гарантію безперебійної, стабільної і надійної роботи Вашої техніки, яка зможе запобігти можливим простоям в роботі. Послуга віддаленого обслуговування дозволить своєчасно виявити та усунути несправності. Також наші клієнти можуть завжди розраховувати на ефективне та швидке вирішення проблем.

Ми налаштуємо віддалено Вашу техніку

Короткий список послуг які ми можемо запропонувати Вам, при вирішенні проблем з Вашими гаджетами та комп’ютерами. 

Комп'ютери

Телефони

Сервери

Обслуговування комп'ютерів юридичних осіб

Безумовно, забезпечення безперебійної роботи комп’ютерів будь-якої фірми можливо при регулярному їх обстеженні. Для того щоб отримати комп’ютерну допомогу, Вам зовсім не обов’язково наймати в штат кваліфікованих фахівців, щомісяця платити їм заробітну плату і забезпечувати повний соціальний пакет, досить лише звернутися до нас! Сьогодні компанія “KOmP” пропонує Вам вигідну послугу – «абонентське обслуговування комп’ютерів і серверів», яку можна назвати самим економічним і ефективним рішенням для будь-якої компанії.

Щоб скористатися нашими послугами, Вам достатньо лише укласти договір на абонентське обслуговування комп’ютерної техніки. Після підписання договору, Ви отримуєте повний комплекс послуг, що включає підтримку всіх робочих комп’ютерів, надійну вірусну захист, безперебійний доступ в Інтернет, захист від несанкціонованого доступу до інформації.

Безумовно, наші послуги обійдуться Вам набагато менше, ніж утримання штату, що складається з системного адміністратора, технаря і програміста.

ШВИДКО

У середньому 85% звернень виповнюється до 40 хвилин.

telemarketer.png

ЗРУЧНО

Звернення приймаються через наш Сайт, Email, Viber, Телефон.

medal.png

ЯКІСНО

На всі виконані роботи які було виконано, ми надаємо гарантію.

profit.png

ВИГІДНО

Тарифні плани для різних потреб. Знижки, для постійних клієнтів

Два методу надання послуг:

Переваги обслуговування для комп’ютерів юридичних осіб, малого та середнього бізнесу. Виберіть самостійно тариф вашого обслуговування.

Віддалена підтримка

Системний Адміністратор

Ми розділили наші віддаленні онлайн послуги на 3 пакети: "Оптимальний", "Комфорт" та "Все Включено"

Виберіть онлайн пакет з оплатою за місяць , який підходить для Вашого Бізнесу:

Оптимальний

Підтримка Ваших пристроїв (до 3-х комп'ютерних пристроїв, принтер. Без серверу )
999
99 Міс
 • Консультаційна допомога
 • Налаштування програм
 • Виправлення помилок та збоїв
 • Віддалена допомога
 • 1-2 Разове усунення проблем
 • Термін дії: 1 Місяць
 • Потрібен Інтернет
 •  
 •  

Комфорт

Підтримка Ваших пристроїв (до 6-х комп'ютерних пристроїв, принтер. Та 1 Сервер )
2999
99 Міс
 • Консультаційна допомога
 • Налаштування програм
 • Виправлення помилок та збоїв
 • Віддалена допомога
 • 1-2 звернення / пристрій
 • Термін дії: 1 Місяць
 • Швидке реагування на заявку
 • Потрібен Інтернет
 •  
Popular

Все Включено

Підтримка Ваших пристроїв (до 9-х комп'ютерних пристроїв, принтер. Та 1 Сервер )
3999
99 Міс
 • Консультаційна допомога
 • Налаштування програм
 • Виправлення помилок та збоїв
 • Віддалена допомога
 • 1-2 звернення / пристрій
 • Термін дії: 1 Місяць
 • Швидке реагування на заявку
 • Детальна тел. консультація
 • Потрібен Інтернет

Вибраний тарифний план діє 1 місяць з моменту оплати, ціни вказані у гривнях.

Також наші пакети доступні для замовлення на 1 Рік. При замовленні обслуговування на 1 Рік -
Один місяць безкоштовного обслуговування.

Виберіть онлайн пакет з оплатою за Рік, який підходить для Вашого Бізнесу:

Віддалена допомога. Це безпечно!

При підключенні нашого майстру до вашого девайсу всі з’єднання між комп’ютерами відбувається по зашифрованому з’єднанню. Ваші особисті дані знаходяться в безпеці. Під час всього процесу віддаленого ремонту Ви завжди бачите, що робить наш системний адміністратор. Весь процес відбувається на ваших очах. Під час надання допомоги Користувач може попросити про роз’яснення кроків і етапів робіт, що проводяться майстром. Пам’ятайте, що Ви завжди можете вирішити будь-які, навіть дрібні, проблеми і питання з вашою технікою. Ми постараємося швидко вирішити несправність з комп’ютером, ноутбуком, сервером або локальною мережею, усунувши кожну несподівану аварію чи проблему.

Проста та Прозора схема роботи з клієнтами

Все відбувається просто і прозоро! Ми розраховуємо на довгострокове співробітництво з нашими бізнес клієнтами, тому в наших цінах немає ніякої “накрутки”, а система управління розрахована на підвищення якості сервісу для клієнтів. Після закінчення робіт ми завжди виконуємо свої гарантійні зобов’язання. На всі виконані роботи надається гарантія

Якісні послуги

На всі виконані роботи надаємо гарантію

Прозоро

Ви завжди в курсі всіх налаштувань чи віддалених робіт на вашій техніці.

Консультування

Перед початком робіт консультуємо по всіх питаннях

З нами вигідно

Зниження та повний контроль витрат на ваш комп'ютер.

Зручно

Звернення приймаються через сайт, Email, Viber, телефон

Час реагування

Швидко допомагаємо Вам з вирішенням вашої проблеми.

Ми гарантуємо професіоналізм, індивідуальний підхід, оперативне виконання роботи та невисокі ціни на наші послуги online допомоги. Наші фахівці з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання про проблему та методи її усунення. Звертайтеся і оціните переваги бездоганного сервісу та доступних цін.

Якщо жоден з запропонованих Варіантів не підходить. Чи ви знайшли аналогічну послугу дешевше. Телефонуйте нам, ми підберемо для Вас індивідуальний тариф. Та запропонуємо хороші ціни.

Що ви отримаєте?

Did you have any question? Or do You need help with setting up your mobile phone or laptop?

Get a free quote after Resistration or Call us (315)444-5566

   We provide consultation and remote setup services of mobile phones, tablets and computers. Our online help service will help you resolve any issue with your mobile phone on iOS or Android. Our remote services for laptops, laptops and Macbooks will help you be on-line. Our specialists are always glad to offer you subscription service (yearly and monthly) for your laptops, computers and mobile phones with monthly payment. We also have a round-the-clock telephone hotline for consulting ours customers and solving problems remotely and over the phone. Please submit your online request for online consultation or help with your devices (laptop, PC or mobile phone).

0.0
Rated 0.0 out of 5
0.0 out of 5 stars (based on 0 reviews)

©2018-2024 All rights reserved. Computer support and remote setup of computers, tablets and mobile phones Apple IPhone & Android © Reprinting or any other use of information or materials of the site is possible only with the written permission of the "Rights Owner MYEMERGENCYHELP.COM". Information means all materials posted on the site - text, audio, video, photographic etc.

Shopping Cart
Scroll to Top