У ВАС ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ?

Хто ми такі та чим займаємося? Ми команда, яка працюємо на Комп’ютерному ринку вже більше 10 років. За цей час нам вдалося обслужити величезну кількість клієнтів. Адже наша фірма не тільки займається продажем комп’ютерів, але і виконує специфічні роботи, пов’язані з експлуатацією та налаштуванням комп’ютерів, ноутбуків, смартфонів та планшетів. Також ми займається сервісним обслуговуванням комп’ютерної техніки. Ми пропонуємо організаціям і приватним особам послуги з профілактики, техобслуговування і ремонту купленої раніше техніки.

Форма Зворотного зв'язку

Якщо у Вас виникли питання, заповніть форму нижче. Ми звяжемся з Вами в короткий час.

Ми Завжди на зв'язку

Написати в Skype
Написати в Viber
Написати в Telegram
Написати в WhatsApp

Ви можете залишити нам повідомлення в один з популярних месенджерів: Skype, Viber, Telegram,  WhatsApp​ чи SMS або Ви можете замовити зворотній дзвінок. Щоб додати наш контакт проскануйте QR код телефоном.

Замовити зворотній дзвінок

Швидка Віддалена комп’ютерна допомога чи консультація.

Заповніть запит у формі зворотного виклику, вкажіть час коли Вам зручно розмовляти, і один з наших менеджерів зв’яжеться з Вами в указаний час та допоможе з вирішеннями проблем.

Contact Information

My Emergency Help
Help with a laptop, smartphone and tablet computer in New York, New Jersey, Connecticut, Pennsylvania, Metro Area and Near Me.

Phone: +1(315)-444-5566
Email: [email protected]

Working Time: Mon-Fri 10:00-17:00, Sat, Sun – Off

Зателефонуйте або напишіть нам, якщо Ви вирішили, але ще вагаєтеся надавати віддалені комп’ютерні послуги у Вашому місті та співпрацювати з нами. Ми зацікавленні в співпраці з кваліфікованими майстрами чи компаніями, які можуть відремонтувати, налаштувати та обслуговувати комп’ютерну техніку.

Ми гарантуємо професіоналізм, індивідуальний підхід, оперативне виконання роботи та невисокі ціни на наші послуги online допомоги. Наші фахівці з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання про проблему та методи її усунення. Звертайтеся і оціните переваги бездоганного сервісу та доступних цін.

Did you have any question? Or do You need help with setting up your mobile phone or laptop?

Get a free quote after Resistration or Call us (315)444-5566

   We provide consultation and remote setup services of mobile phones, tablets and computers. Our online help service will help you resolve any issue with your mobile phone on iOS or Android. Our remote services for laptops, laptops and Macbooks will help you be on-line. Our specialists are always glad to offer you subscription service (yearly and monthly) for your laptops, computers and mobile phones with monthly payment. We also have a round-the-clock telephone hotline for consulting ours customers and solving problems remotely and over the phone. Please submit your online request for online consultation or help with your devices (laptop, PC or mobile phone).

0.0
Rated 0.0 out of 5
0.0 out of 5 stars (based on 0 reviews)

©2018-2024 All rights reserved. Computer support and remote setup of computers, tablets and mobile phones Apple IPhone & Android © Reprinting or any other use of information or materials of the site is possible only with the written permission of the "Rights Owner MYEMERGENCYHELP.COM". Information means all materials posted on the site - text, audio, video, photographic etc.

Shopping Cart
Scroll to Top