Expert Computer Techs Come In-Home

Хто ми такі та чим займаємося? Ми команда, яка працюємо на Комп’ютерному ринку вже більше 10 років. За цей час нам вдалося обслужити величезну кількість клієнтів. Адже наша фірма не тільки займається продажем комп’ютерів, але і виконує специфічні роботи, пов’язані з експлуатацією та налаштуванням комп’ютерів, ноутбуків, смартфонів та планшетів. Також ми займається сервісним обслуговуванням комп’ютерної техніки. Ми пропонуємо організаціям і приватним особам послуги з профілактики, техобслуговування і ремонту купленої раніше техніки.

Послуга Виклик майстра надається лише в цих містах:

Якщо вашу поломку не можна виправити віддалено, то можемо запропонувати послугу виїзду майстра. Послуга надається лише по місту та міста з списку. Список міст постійно оновлюється.

Київ

Майстер приїде в будь-яку точку міста Києва.

Івано-Франківськ

Майстер приїде в будь-яку точку міста Івано-Франківську.

Львів

Майстер приїде в будь-яку точку міста Львова.

Ужгород

Майстер приїде в будь-яку точку міста Ужгорода.

Детальна Форма

Заповніть максимально кількість інформації про себе та проблеми з вашим комп'ютером, планшетом, мобільним телефоном. Все вказана інформація дозволить нам точніше зрозуміти проблему, яка у вас виникла та зорієнтувати Вас по вартості ремонту. А також яку послугу замовляти для вирішення цієї проблеми.

Ваша адреса
Ви можете залишити нам повідомлення в один з популярних месенджерів: Skype, Viber, Telegram та WhatsApp​. Або замовити зворотній дзвінок
Написати в Skype
Написати в Viber
Написати в Telegram
Написати в WhatsApp

Замовити зворотній дзвінок

Швидка Віддалена комп’ютерна допомога чи консультація.

Заповніть запит у формі зворотного виклику, вкажіть час коли Вам зручно розмовляти, і один з наших менеджерів зв’яжеться з Вами в указаний час та допоможе з вирішеннями проблем.

Ми гарантуємо професіоналізм, індивідуальний підхід, оперативне виконання роботи та невисокі ціни на наші послуги online допомоги. Наші фахівці з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання про проблему та методи її усунення. Звертайтеся і оціните переваги бездоганного сервісу та доступних цін.

Did you have any question? Or do You need help with setting up your mobile phone or laptop?

Get a free quote after Resistration or Call us (315)444-5566

   We provide consultation and remote setup services of mobile phones, tablets and computers. Our online help service will help you resolve any issue with your mobile phone on iOS or Android. Our remote services for laptops, laptops and Macbooks will help you be on-line. Our specialists are always glad to offer you subscription service (yearly and monthly) for your laptops, computers and mobile phones with monthly payment. We also have a round-the-clock telephone hotline for consulting ours customers and solving problems remotely and over the phone. Please submit your online request for online consultation or help with your devices (laptop, PC or mobile phone).

0
Rated 0 out of 5
0 out of 5 stars (based on 0 reviews)

©2018-2022 All rights reserved. Computer support and remote setup of computers, tablets and mobile phones Apple IPhone & Android © Reprinting or any other use of information or materials of the site is possible only with the written permission of the "Rights Owner MYEMERGENCYHELP.COM". Information means all materials posted on the site - text, audio, video, photographic etc.

Scroll to Top