Агент з ремонту комп'ютерів,
налаштування смартфонів та планшетів

Агент комп’ютерної допомоги – це робота для початківців та професіоналів; для тих, хто хоче багато заробляти чи отримувати суттєвий додатковий дохід при постійній чи частковій зайнятості. Варіанти співпраці залежать від Вашого бажання працювати та заробляти. Плюси цієї роботи в тому, що це робота з вільним графіком і ви самостійно плануєте свій робочий час та скільки і коли Вам працювати. Працювати можна навіть в вихідні дні. Ви самі вирішуєте коли працювати а коли ні.

Робота полягає у проведенні віддаленої консультацій та вирішенні проблем, які виникли в клієнта. Також ми надаємо послуги обслуговування та виїзди до клієнта, якщо віддалено не вдається допомогти йому з його проблемою. Ви самі вибираєте що саме підходить Вам та в якому форматі Ви буде співпрацювати з нами.

Чому з нами вигідно працювати?

Прозорість партнерських відносин

Всі ваші інтереси будуть враховані на рівні з інтересами нашої компанії. Ми завжди відкриті для партнерів та клієнтів.

Вільний графік виконання роботи

У Наших Агентів вільний графік роботи і відповідна оплата праці. Агент сам вирішує, скільки часу працювати та скільки заробляти.

Можливість додаткового заробітку

Ви бажаєте отримати додатковий дохід до основної заробітної плати, або Ви навчаєтесь та бажаєте заробити під час навчання?

Хто ми?

Ми працюємо на Комп’ютерному ринку вже більше 10 років. За цей час нам вдалося обслужити величезну кількість клієнтів. Адже наша фірма не тільки займається продажем комп’ютерів, але і виконує специфічні роботи, пов’язані з експлуатацією та налаштуванням комп’ютерів, ноутбуків, смартфонів та планшетів. Також ми займається сервісним обслуговуванням комп’ютерної техніки. Ми пропонуємо організаціям і приватним особам послуги з профілактики, техобслуговування і ремонту купленої раніше техніки. Послуги комп’ютерної допомоги, яка надана нашими фахівцями, – запорука того, що Ваш пристрій буде швидко продіагностовано, знайдені несправності та проведено його ремонт.

Кого ми шукаємо?

Всіх хто має досвід від одного чи двох років роботи з технікою.

Всіх хто працював в IT підтримці чи має до неї відношення.

Всіх хто хоче мати додатковий заробіток до осовного.

сервіс віддаленої комп’ютерної допомоги

Стати діловим партнером дуже просто!

Заявка

Заповніть форму заявки на нашому сайті. Ми зателефонуємо Вам та оговоримо всі нюанси нашого партнерства.

Перевірка ваших знань

Зв'язуємось з Вами та проводимо інтерв'ю на Ваші комп'ютерні навички та знання в сфері комп'ютерної допомоги

Підписання паперів

Підписуємо з Вами договір по вибраним Вами напрямках та інструктуємо як почати роботу. Також закріплюємо за Вами менеджера який буде Вас консультувати в усіх питаннях.

Зателефонуйте або напишіть нам, якщо Ви вирішили, але ще вагаєтеся надавати віддалені комп’ютерні послуги у Вашому місті та співпрацювати з нами. Ми зацікавленні в співпраці з кваліфікованими майстрами чи компаніями, які можуть відремонтувати, налаштувати та обслуговувати комп’ютерну техніку.

Перші кроки, щоб стати Агентом

Ви знаходитеся і надаєте послуги в:

Інформація про Вас

Коли Вам зручно працювати?

Ваша майстерність та досвід налаштування, ремонту:

Для співпраці Вам будуть потрібні:

1) Кваліфіковані кадри (інженери, адміністратори). Ваш персонал має бути обізнаний в роботі з технікою та її налаштуванням.

2) Комп’ютери чи ноутбуки для доступ до мережі інтернет. Стабільне з’єднання та Швидкісний інтернет (для надання віддалених послуг).

3) Дозвіл на здійснення підприємницької діяльності.

Ми гарантуємо професіоналізм, індивідуальний підхід, оперативне виконання роботи та невисокі ціни на наші послуги online допомоги. Наші фахівці з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання про проблему та методи її усунення. Звертайтеся і оціните переваги бездоганного сервісу та доступних цін.

Did you have any question? Or do You need help with setting up your mobile phone or laptop?

Get a free quote after Resistration or Call us (315)444-5566

   We provide consultation and remote setup services of mobile phones, tablets and computers. Our online help service will help you resolve any issue with your mobile phone on iOS or Android. Our remote services for laptops, laptops and Macbooks will help you be on-line. Our specialists are always glad to offer you subscription service (yearly and monthly) for your laptops, computers and mobile phones with monthly payment. We also have a round-the-clock telephone hotline for consulting ours customers and solving problems remotely and over the phone. Please submit your online request for online consultation or help with your devices (laptop, PC or mobile phone).

0
Rated 0 out of 5
0 out of 5 stars (based on 0 reviews)

©2018-2022 All rights reserved. Computer support and remote setup of computers, tablets and mobile phones Apple IPhone & Android © Reprinting or any other use of information or materials of the site is possible only with the written permission of the "Rights Owner MYEMERGENCYHELP.COM". Information means all materials posted on the site - text, audio, video, photographic etc.

Scroll to Top